Αγωνίστηκε για ένα ημίχρονο ο Νεόφυτος Μιχαήλ στο φιλικό του Αστέρα

Στην αρχική εντεκάδα του Αστέρα βρέθηκε ο Νεόφυτος Μιχαήλ, σε φιλική αναμέτρηση που πραγματοποιήθηκε στην Τρίπολη χθες (17/8) με την ομάδα του Παναιτωλικού

O Κύπριος διεθνής τερματοφύλακας αγωνίστηκε για ένα ημίχρονο διατηρώντας ανέπαφη την εστία του, στο τελευταίο φιλικό της ομάδας του, πριν την της πριν από την έναρξη της Super League 1.

H ομάδα της Τρίπολης ηττήθηκε με 2-0, αφού στο 57’ ο Λουσέρο άνοιξε το σκορ και έξι λεπτά αργότερα ο Μπαϊρόβιτς, με κοντινό σουτ διαμόρφωσε το τελικό αποτέλεσμα.

BINTEO: Γυναίκα βρέθηκε απανθρακωμένη μετά από φωτιά σε διαμέρισμα στην Αγία Παρασκευή
Χωρίς εμφανή πρόοδο οι διαπραγματεύσεις για εκεχειρία και ομήρους στο Κάιρο
Πάνω από 100 κλήσεις στην Πυροσβεστική για φωτιές σε υποστατικά και υποδομές λόγω των λαμπρατζιών
Για οργανωμένη επίθεση κάνει λόγο η Αστυνομία-«Προκλήθηκε από την έντονη παρουσία μας και τις συλλήψεις»
ΒΙΝΤΕΟ: Εικόνες καταστροφής στη Βραζιλία-Στους 60 οι νεκροί, μάχη ενάντια στον χρόνο δίνουν οι διασώστες
Στο νοσοκομείο 16χρονος μετά από τροχαίο στην Πάφο-Επέβαινε σε όχημα με οδηγό 15χρονο
BINTEO: Εντυπωσιακές εικόνες από τον ρουκετοπόλεμο στον Βροντάδο της Χίου
ΒΙΝΤΕΟ: Έντονα καιρικά φαινόμενα και διακοπές ρεύματος σε Λευκωσία και Λεμεσό
Στον πλήρη τερματισμό του πολέμου σκαλώνουν οι διαπραγματεύσεις στο Κάιρο για νέα εκεχειρία