Συγκινημένος ψήφισε ο Γιανάκης Ομήρου (video)
08:34 - 22 Μαΐου 2016
![c882a959-988f-4a02-80d2-372af9136551.jpg](/images/YACQc_izoW02S6LzC5cufe3AEmU=/589315/width-750/c882a959-988f-4a02-80d2-372af9136551.jpg)
Συγκινημένος προσήλθε στο έκτο δημοτικό σχολείο Κάτω Πάφου ο Γιαννάκης Ομήρου για να ασκήσει το εκλογικό του δικαίωμα, ο απερχόμενος πρόεδρος της βουλής Γιαννάκης Ομήρου. "Σήμερα είναι η ημέρα της δημοκρατίας, όμως δημοκρατία σημαίνει συμμετοχή. Η αποχή είναι μια ελλειμματική δημοκρατία" τόνισε ο κύριος Ομήρου καλώντας όλους να προσέλθουν στις κάλπες για να ψηφίσουν.