Ευχή και ελπίδα για λύση φέτος από Χριστόφια
10:58 - 22 Μαΐου 2016
![cbcbc7bd-c4f3-4193-8374-a2d24896b335.jpg](/images/ntkMOYgYXvpzDzit-RzCKzx9rKA=/589292/width-750/cbcbc7bd-c4f3-4193-8374-a2d24896b335.jpg)
Το εκλογικό του δικαίωμα άσκησε και ο τέως πρόεδρος της Δημοκρατίας Δημήτρης Χριστόφιας. Οι πολίτες δεν πρέπει να ξεχνούν ότι απέναντί μας είναι ο Πενταδάκτυλος. "Έβαλα το χέρι στην καρδιά και ψήφισα και ο νοών νοείτω. Αν περάσει κάποιος τα όσα πέρασα εγω... Η αγωνία δε σταματά μέχρι τη δικαίωση του λαού μας" ανέφερε μεταξύ άλλων ο κύριος Χριστόφιας.