Γεύμα στο Παντοπωλείο με στενούς φίλους και συνεργάτες ο Νικόλας
14:08 - 21 Μαΐου 2016
![855f3c22-5fa7-4d47-9e07-8663f919e92f.jpg](/images/IzBdXZW240YM2N6RPiES8CbOUG0=/589352/width-750/855f3c22-5fa7-4d47-9e07-8663f919e92f.jpg)
Μακριά από τους υποψήφιους και κοντά στους στενούς φίλους και συνεργάτες που δούλεψαν όλο αυτό τον καιρό για τις βουλευτικές εκλογές, επέλεξε να περάσει το μεσημέρι ο Νικόλας Παπαδόπουλος.
Ο πρόεδρος του ΔΗΚΟ βρέθηκε στο Παντοπωλείο, κοντά στο παλιό ΓΣΠ όπου παρέθεσε γεύμα σε όσους βοήθησαν αθόρυβα στην υλοποίηση των στόχων του κόμματος για τις βουλευτικές.
Ο πρόεδρος του ΔΗΚΟ βρέθηκε στο Παντοπωλείο, κοντά στο παλιό ΓΣΠ όπου παρέθεσε γεύμα σε όσους βοήθησαν αθόρυβα στην υλοποίηση των στόχων του κόμματος για τις βουλευτικές.